Nemocnice v Tanvaldu získala akreditaci SAK

Nemocnice v Tanvaldě opět uspěla v hodnocení kvality a bezpečnosti. I v dalším akreditačním šetření jsem splnili všechny požadavky akreditačních standardů a získali certifikát udělený Spojenou akreditační komisí.

Akreditační šetření je náročný proces, kterým se nemocnici opět podařilo velmi úspěšně projít a splnit tak všechny požadavky a standardy nutné pro získání certifikátu. Věříme, že akreditace ukáže současným i budoucím pacientům, že jsou u nás v dobrých rukách a bude jim poskytnuta 100% péče na vysoké úrovni. Všechna akreditovaná zařízení se řídí stejnými pravidly, mezi která patří zavedení standardizovaných procesů, dodržování národní legislativy a zvýšení přehlednosti procesu, který začíná od přijetí pacienta, operaci, až po ambulantní léčbu.

Získaná ocenění v roce 2022

Získaná ocenění v roce 2019

Získaná ocenění v roce 2018

Nemocnice Tanvald s.r.o.    –    1. místo v kategorii „bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů“  v rámci Libereckého kraje (HCI)

Nemocnice Tanvald s.r.o.    –    1. místo v kategorii „bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů“  v rámci Libereckého kraje (HCI)

Nemocnice Tanvald s.r.o.    –    8. místo v kategorii „bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů“  v rámci celé České republiky (HCI)

Získaná ocenění v roce 2017

Získaná ocenění v roce 2016